play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Rybnik

Policja wyjaśnia przyczyny wypadku autobusu w Czechowicach

today16 marca 2021

Background

Do poważnego autobusu komunikacji miejskiej doszło dzisiaj nad ranem w Czechowicach-Dziedzicach. Jedna osoba ranna trafiła po tym zdarzeniu do szpitala. Okoliczności wypadku bada policja.

Wypadek autobusu w Czechowicach-Dziedzicach.

Policja ustala przyczyny wypadku autobusu komunikacji miejskiej w Czechowicach-Dziedzicach. Do zdarzenia doszło nad ranem w centrum miasta na ulicy Węglowej. Autobus wypadł z jezdni i stoczył się z czterometrowej skarpy. Jedna osoba 46-letnia kobieta z urazami głowy trafiła do szpitala. Ponieważ było bardzo wcześnie, autobusem jechało zaledwie kilka osób. Prowadził go 35-letni kierowca. Na razie nie wiadomo czy się zagapił, czy też doszło do awarii technicznej pojazdu.

Dachowanie w powiecie Rybnickim

Znany jest za to powód wczorajszego dachowania samochodu w Lyskach. Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ulicy Rybnickiej z Kamionki. Kierująca osobówką 38-latka, podczas manewru skrętu w lewo nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu pojazdem ciężarowym. Na szczęście nikt nie ucierpiał w tym zdarzeniu. Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu to obok nadmiernej prędkości najczęstsza przyczyna wypadków i kolizji.

Fot. Śląska Policja

Autor: Redaktor


0%
Skip to content