play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Śląsk

Policja zatrzymała mężczyznę poszukiwanego 4 listami gończymi

today30 września 2022

Background

Policjanci z Bielska-Białej zatrzymali do kontroli drogowej mężczyznę. Okazało się, że był on poszukiwany czterema listami gończymi, czterema nakazami zatrzymania, posiadał przy sobie sfałszowane prawo jazdy oraz był pod wpływem narkotyków. 

Policjanci z Wydziału Prewencji w trakcie służby na jednej z bielskich ulic zatrzymali do kontroli Mercedesa, którego kierujący podczas legitymowania wykazywał silne zdenerwowanie, co zwróciło szczególną uwagę stróżów prawa…

Policja zatrzymała mężczyznę poszukiwanego przez służby

Podczas czynności wykonywanych przez mundurowych wyszło na jaw, że mężczyzna posłużył się sfałszowanym prawem jazdy. Podane przez niego dane nie zostały potwierdzone przez wskazaną osobę, ani też nie figurowały w bazach Policji.

Sam zatrzymany próbował usilnie ukrywać swoją tożsamość – nie bez przyczyny. Był, jak się okazało, poszukiwany czterema listami gończymi oraz czterema nakazami zatrzymania. Mężczyźnie przedstawiono zarzut posłużenia się podrobionym dokumentem, a także kierowania pojazdem pod wpływem narkotyków, co potwierdziło wstępne badanie narkotesterem.

Mężczyzna trafił do Aresztu Śledczego w Bielsku-Białej celem wykonania kar wskazanych w decyzjach sądów.

Źródło: KMP Bielsko-Biała

Autor: Andrzej Zazgórnik


0%
Skip to content