play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Siemianowice Śląskie

Policjanci przechwycili sporą ilość narkotyków na górnym śląsku!

today14 stycznia 2020

Background

Siemianowiccy wywiadowcy przeprowadzili kontrolę pojazdu, podczas której przechwycili narkotyki. Przy jednym z pasażerów policjanci znaleźli pudełko z amfetaminą, a jego mieszkaniu kolejne narkotyki. W sumie na rynek nie trafi 1500 działek dilerskich amfetaminy, 16 gramów marihuany oraz 59 tabletek ekstazy. Na wniosek śledczych i prokuratury sąd zastosował wobec 32-latka dwumiesięczny areszt.

Około godziny 21:00 siemianowiccy wywiadowcy zatrzymali do kontroli seata. Podczas czynności policjanci zauważyli, że podróżujący w samochodzie pasażer jest bardzo zdenerwowany kontrolą. Mundurowi postanowili sprawdzić co znajduje się w jego plecaku. W środku znaleźli pudełko z amfetaminą. 32-latek został zatrzymany.

W wyniku przeszukania jego mieszkania znaleziono kolejne narkotyki. Łącznie stróże prawa przechwycili 1500 działek amfetaminy, 16 gramów marihuany oraz 59 tabletek ekstazy.

32-latek trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków oraz handlu nimi. Śledczy i prokurator wystąpili do sądu o tymczasowe aresztowanie podejrzanego. Siemianowicki sąd przychylił się do wniosku i mężczyzna trafił na dwa miesiące do aresztu. Za popełnione przestępstwo grozi mu nawet 10 lat więzienia. 32-latek był wcześniej karany za posiadanie narkotyków i inne przestępstwa.

Autor: Redakcja Radia Piekary


0%
Skip to content