play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Zagłębie

Policjanci z Sosnowca szukają złodzieja ZDJĘCIA+WIDEO

today4 lutego 2020

Background

Policjanci z Sosnowca szukają złodzieja. Trwa postępowanie w sprawie kradzieży pieniędzy z zaplecza jednego ze sklepów położonych w dzielnicy Zagórze. Sprawca wykorzystując nieuwagę personelu dostał się na zaplecze skąd ukradł pieniądze. Jego wizerunek utrwaliły sklepowe kamery.

Do zdarzenia doszło w dniu 18 stycznia 2020 r. w jednym ze sklepów spożywczych położonych w dzielnicy Zagórze. Sprawca wykorzystując nieuwagę personelu przedostał się na zaplecze, skąd ukradł pieniądze. Jego wizerunek utrwaliły sklepowe kamery. Publikujemy go z prośbą o pomoc w identyfikacji złodzieja. W toku prowadzonego postępowania policjanci ustalili, że mężczyzna, którego wizerunek publikujemy może odpowiadać również za inne tego typu kradzieże, dokonane na terenie całej aglomeracji.

Publikujemy również fragment filmu, na którym utrwalona została jego sylwetka, a przede wszystkim dość charakterystyczny sposób poruszania się. Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę lub posiadają w tej sprawie jakiekolwiek informacje proszone są o kontakt z Komisariatem Policji III w Sosnowcu pod nr 032 269 13  00, Oficerem Dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu pod nr 032 296 12 00 lub 032 296 12 55 lub osobisty kontakt z najbliższą jednostką Policji. Osobom przekazującym informacje zapewniamy pełną anonimowość.

Autor: Katarzyna Taras


0%
Skip to content