play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Śląsk

Tragiczny wypadek w Bytomiu na Wrocławskiej. Nie żyje potrącona kobieta

today5 lutego 2021

Background

Do śmiertelnego potrącenia pieszej doszło na ulicy Wrocławskiej w Bytomiu. Początkowo pojawiły się informacje, że kierowca uciekał przed policja, ale mundurowi nie potwierdzają takiej wersji zdarzeń.

Tragiczny w skutkach wypadek w Bytomiu.  Potrącona kobieta zginęła na miejscu. – Z niewyjaśnionych jak na razie przyczyn kierowca hondy zjechał z drogi i potrącił przechodząca w tym rejonie kobietę. Niestety zginęła ona na miejscu. Nie mam informacji, by policja prowadziła pościg za tym samochodem – mówi nam Anna Lenkiewicz z bytomskiej policji. Teraz wszystkie okoliczności tego zdarzenia badać będą śledczy i prokurator.

Do zdarzenia doszło na ulicy Wrocławskiej obok Lidla w kierunku centrum. Na miejscu działają wszystkie służby. Trasa jest teraz zablokowana. Należy się tam spodziewać sporych utrudnień w ruchu jeszcze przez dłuższy czas.

Tragiczny wypadek miał miejsce dzisiaj także w Skrzydlowie pod Częstochową. Do zdarzenia doszło tam przed 14:00. Ciężarówka zderzyła się z samochodem osobowym. Ranny został 55 letni kierowca Volvo.

Niestety mimo podjętej reanimacji mężczyzny nie udało się uratować. Jak przekazuje śląska policja prawdopodobną przyczyną zdarzenia było nieustąpienie pierwszeństwa przez kierowcę osobówki.

 

 

Autor: Mateusz Terech


0%
Skip to content