play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Piekary Śląskie

Policyjny pościg ulicami Piekar Śląskich [WIDEO]

today17 września 2020

Background

Policyjny pościg ulicami Piekar Śląskich. Nawet 5 lat więzienia grozi 26-letniemu mężczyźnie, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Ponadto okazało się, że mieszkaniec Piekar Śląskich miał organizmie blisko promil alkoholu.

Sceny jak z filmu akcji rozegrały się w poniedziałek. Policjanci z piekarskiego wydziału ruchu drogowego zauważyli kierującego motorowerem, który na widok patrolu zaczął się nerwowo zachowywać. Policjanci postanowili zatrzymać kierowcę do kontroli. Na ul. Ziętka za pomocą sygnałów świetlnych i dźwiękowych dali mu sygnał do zatrzymania się. Ten jednak nie zamierzał się zatrzymać i rozpoczął swoją ucieczkę.

Funkcjonariusze prowadzili pościg ulicą Bytomską, a następnie Piłsudskiego, gdzie zmusili kierującego do unieruchomienia pojazdu. Jak się okazało, 26-latek poruszał się po drodze mając w organizmie blisko promil alkoholu. Mieszkaniec Piekar Śląskich został zatrzymany i usłyszał zarzuty. Za niezatrzymanie się do kontroli drogowej oraz jazdę w stanie nietrzeźwości mężczyźnie grozi teraz do 5 lat więzienia.

źródło: KMP Piekary Śląskie

Autor: Katarzyna Taras


0%
Skip to content