play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Śląsk

Policyjny pościg w powiecie tarnogórskim. Kierowca miał wiele na sumieniu

today16 marca 2021

Background

Uciekał przed policjantami, a w samochodzie miał – narkotyki i amunicję. Mowa o 30-latku, który w Świerklańcu przekroczył prędkość w terenie zabudowanym i nie zatrzymał się do kontroli. Policjanci podjęli pościg.

Nie zatrzymał się do kontroli

Do zdarzenia doszło dokładnie na ulicy Radzionkowskiej, kiedy to patrol drogówki wykonywał w tamtym miejscu pomiary prędkości. Kierowca audi jechał za szybko, a kiedy policjanci kazali mu zjechać na pobocze nagle przyspieszył i odjechał w kierunku Orzecha. Mundurowi podjęli pościg.

Pościg z finałem w błocie

Gdy mężczyzna wjechał samochodem w pole jego ucieczka szybko się skończyła, bo ugrzązł w błocie. Po zatrzymaniu 30-latka okazało się że to jest mieszkaniec powiatu lublinieckiego, który nie miał prawa jazdy. Samochód, którym jechał nie miał ważnych badań technicznych i ubezpieczenia OC.

Dodatkowe przewinienia na sumieniu

W aucie policjanci znaleźli amunicję a także 20 działek marihuany. Za posiadanie amunicji bez zezwolenia, nie zatrzymanie się do policyjnej kontroli oraz posiadanie środków odurzających grozi mu teraz do 8 lat więzienia

 

Autor: Redaktor


0%
Skip to content