play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Śląsk

Pościg ulicami Bielska Białej. 37-latek znany był policjantom

today20 kwietnia 2021

Background

Był na bakier z prawem stąd policjanci postanowili go sprawdzić. Jadący po ulicach Bielska- Białej 37-latek nie zareagował na sygnały, wyminął funkcjonariuszy i przyspieszył. Rozpoczął się pościg wąskimi ulicami miasta.

Nie ma bodaj dnia w którym na ulicach śląskich miast nie odbył się policyjny pościg. Niektóre, jak wczorajszy w Rudzie Śląskiej miał dramatyczny przebieg. Ten z Bielska- Białej był o niebo bezpieczniejszy.

Znamy to go sprawdźmy

Mundurowi z bielskiej „dwójki” patrolowali okolicę ulicy Młyńskiej. Zauważyli audi, którego kierujący był im znany z wcześniejszych problemów z prawem. Postanowili skontrolować kierowcę. Dali mu sygnały świetlne i dźwiękowe, jednak 37-latek zignorował polecenie i przyspieszył, rozpoczynają ucieczkę.

Slalom w wąskich uliczkach

Pirat- kierowca za nic miał bezpieczeństwo innych kierowców i pieszych. Kiedy wjechał w ślepą uliczkę, porzucił pojazd, nie wyłączając silnika i kontynuował ucieczkę pieszo. Po kilkuset metrach został zatrzymany i obezwładniony przez załogę radiowozu.

Okazało się, że kierowca jechał autem mimo że miał sądowy zakaz wsiadania za kierownicę. Usłyszał zarzut złamania sądowego zakazu prowadzenia pojazdów oraz niezatrzymania się do policyjnej kontroli.

Autor: Adam Złotorowicz


0%
Skip to content