play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Śląsk

Był poszukiwany dwoma listami gończymi. Przed policją ukrył się w schowku na pościel!

today24 września 2021

Background

39-latek poszukiwany listem gończym wpadł, gdy policjanci przeszukiwali mieszkanie. Mężczyzna ukrył się w schowku łóżka, licząc, że uniknie w taki sposób odpowiedzialności. Bezskutecznie.

Policjanci z zespołu do praw poszukiwań z Pszczyny zatrzymali 39-latka poszukiwanego dwoma listami gończymi. Mężczyzna ukrył się w schowku kanapy, licząc, że uniknie osadzenia w więzieniu. Poszukiwania wszczęto w związku z jego udziałem w zorganizowanej grupie przestępczej oraz przemytem narkotyków na terenie Unii Europejskiej.  39-latek od pewnego czasu nie przebywał w miejscu zamieszkania i ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Końcem roku 2020 Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej oraz katowicki Sąd Okręgowy wydały za nim list gończy.

Czynności operacyjne prowadzone przez poszukiwaczy doprowadziły do ustalenia jego aktualnego miejsca pobytu. Policjanci udali się do jednego z mieszkań na terenie powiatu pszczyńskiego, gdzie zatrzymali poszukiwanego. Mężczyzna kompletnie zaskoczony wizytą policjantów ukrył się w schowku łóżka. Mundurowi zatrzymali 39-latka, a następnie doprowadzili i osadzili w Zakładzie Karnym w Bielsku-Białej.

Był poszukiwany listem gończym. Przed policją ukrył się w schowku na pościel

źródło: policja 

Autor: Marta Mosiołek


0%
Skip to content