play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Śląsk

Potrącenie mężczyzny na przejściu dla pieszych w Bytomiu

today9 stycznia 2020

Background

Potrącenie mężczyzny na przejściu dla pieszych w Bytomiu. Do wypadku doszło przy ulicy Chorzowskiej. Jadąca fordem 30-letnia mieszkanka Katowic potrąciła na pasach mężczyznę. 40-latek z obrażeniami trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło w środę, 8 stycznia, po godzinie 12. przy ulicy Chorzowskiej w Bytomiu. Kierująca osobowym fordem 30-letnia mieszkanka Katowic potrąciła mężczyznę, który przechodził przez jezdnię na pasach. Jak wynika ze wstępnych ustaleń drogówki pieszy wszedł na jezdnię przy zapalonym na sygnalizatorze czerwonym świetle. Na skutek zdarzenia 40-latek z obrażeniami trafił do szpitala. Teraz dokładne przyczyny i okoliczności tego wypadku wyjaśniają śledczy z bytomskiej komendy.

Pamiętajmy, że należy wzmóc czujność poruszając się po drogach. Kierowcy powinni zwiększyć uwagę w rejonie przejść dla pieszych, natomiast piesi wzmóc ostrożność przechodząc przez jezdnię. Dla własnego bezpieczeństwa zalecamy używać elementów odblaskowych na ubraniu lub trzymanych przez nas plecakach, torbach.

Autor: Katarzyna Taras


0%
Skip to content