play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Polska

Potrącenie nastolatki w Bytomiu. Lądował helikopter LPR

today22 czerwca 2022

Background

Potrącenie nastolatki przechodzącej przez przejście dla pieszych miało miejsce dziś w Bytomiu. Poszkodowaną przetransportował do szpitala śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło dziś około godziny 16.00 na przejściu dla pieszych w Bytomiu. Pod kołami samochodu znalazła się, na skrzyżowaniu ulic Łużyckiej i Wrocławskiej, 17-letnia dziewczyna.

Potrącenie nastolatki na przejściu dla pieszych

Nastolatka, która pokonywała przejście dla pieszych, została potrącona przez samochód osobowy. Jak podaje asp. Anna Oczkiewicz z bytomskiej policji, miała ona przebiegać lub szybkim krokiem przechodzić przez drogę w wyznaczonym do tego miejscu. Samochód na jednym z pasów zatrzymał się, jednak inne auto – poruszające się drugim pasem – uderzyło w nią. Na tę chwilę nie wiadomo, czy piesza nie przechodziła przez ulicę na czerwonym świetle. Nie zostało to jeszcze potwierdzone i będzie sprawdzane.

Wiadomo, że kierujący osobową skodą 23-latek był trzeźwy, natomiast nastolatka w ciężkim stanie przetransportowana została śmigłowcem LPR do Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka.

Autor: Andrzej Zazgórnik


0%
Skip to content