play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Ruda Śląska: Zaprosił kobietę do mieszkania, a następnie zgwałcił. Grozi mu kilkanaście lat więzienia Wojciech Czaputa

Śląsk

Poważne utrudnienia na DTŚ w Gliwicach. Dostawczak przewrócił się na bok

today27 lipca 2021

Background

Zablokowana jest Drogowa Trasa Średnicowa w Gliwicach. To po zdarzeniu, które miało miejsce około godziny 8 rano.

Jak informuje drogówka samochód dostawczy wjechał w bariery a następnie przewrócił się na bok. Dodatkowo z pojazdu posypał się towar, który trzeba  posprzątać. Policja wprowadziła objazdy- do Gliwic jechać trzeba starą drogą przez Sośnicę lub autostradą A4. Zjeżdżamy z DTŚ na Królewskiej Tamy. Jak przekazuje policja prawdopodobną przyczyną było niedostosowania prędkości do warunków na drodze. Na miejscu trwa sprzątanie. Utrudniony jest przejazd w kierunku centrum.

____________________________

0 8:40 pisaliśmy:

 

Zderzenie 3 samochodów na DK1 w Czechowicach- Dziedzicach. Kierowcy, spodziewajcie się pokolizyjnych utrudnień.

Jeden pas krajowej jedynki jest częściowo nieprzejezdny w Czechowicach – Dziedzicach. Tu pojazd ciężarowy uderzył w bariery, wcześniej zderzył się z dwoma innymi samochodami osobowymi. Całe szczęście, nikt nie ucierpiał. Nieprzejezdny jest jednak jeden pas w stronę Bielska-Białej. Ruchem kieruje teraz policja.

Groźnie na drogach było też wczoraj

Do wypadku doszło między innymi na krajowej trasie numer 88 w Bytomiu. Na wysokości centrum handlowego Plejada zderzyły się dwa samochody. Zablokowany był jeden z pasów w kierunku Zabrza i Gliwic.

Kłopoty były też w Tychach obok straży pożarnej i stacji benzynowej gdzie TIR zgubił naczepę. Ta stanęła w poprzek drogi. Poważne utrudnienia w ruchu spowodowało też usuwanie skutków zderzenia dwóch samochodów osobowych na gliwickim odcinku autostrady A4. Przejazd był częściowo zablokowany w kierunku Katowic.

Z kolei ok 17 doszło też do kolizji w Bytomiu. Na skrzyżowaniu Alei Jana Pawła z Kędzierzyńską Dacia zderzyła się z Hondą. Siła uderzenia była tak duża, że jedno z aut wpadło w barierkę. 3 osoby trafiły do szpitala. Utrudnienia na drodze do Katowic trwały przez 2 godziny.

Autor: Marta Mosiołek


0%
Skip to content