play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Śląsk

Poważne wypadki w regionie. Jeden z nich z udziałem dziecka

today4 marca 2021

Background

Niebezpieczne zdarzenia na drogach regionu. Poważny wypadek motocyklisty – ranny został zabrany do szpitala. Jest też niestety kolejne zdarzenie drogowe z udziałem dziecka.

Do dwóch poważnych wypadków doszło w ciągu ostatniej godziny na drogach naszego regionu. Kilkadziesiąt minut temu dowiedzieliśmy się o wypadku motocyklisty na DK78 w Bonowicach, w powiecie zawierciańskim. Jak ustalił reporter Radia Piekary, mężczyzna z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Ruch w miejscu wypadku odbywa się wahadłowo.

Śląska drogówka informuje też o innym zdarzeniu. Potrącona została ośmioletnia dziewczynka w Ochabach Małych w powiecie cieszyńskim. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia. Dziecko zostało przetransportowane do szpitala, jego życiu nic nie zagraża. To kolejne zdarzenie z udziałem dziecka w ostatnich dniach. Do dwóch potrąceń dzieci, które jeździły na hulajnogach doszło we wtorek w Tarnowskich Górach: najpierw na tarnogórskiej Przyjaźni, a później w centrum miasta, w okolicach dworca autobusowego.

Autor: Mateusz Terech


0%
Skip to content