play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Polska

Pożar w Chorzowie. W zgliszczach znaleziono narkotyki

today5 października 2022

Background

Pożar w Chorzowie zaalarmował strażaków, którzy ugasili płomienie. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał, ale zastanawiające jest to, co odnaleziono w zgliszczach.

Strażacy z Chorzowa gasili pożar, który wybuchł w zeszły czwartek przy ulicy Młyńskiej. Na szczęście nie było osób poszkodowanych, ale użytkownik mieszkania trafił do aresztu. Dlaczego?

Pożar w Chorzowie – sprawą zajmują się służby

Strażacy odebrali zgłoszenie w zeszły czwartek około 9.30. Okazało się, że pożar wybuchł w jednym z budynków przy ul. Młyńskiej. Zdarzenie było groźne, ewakuowano pięć osób, a z ogniem walczyło kilka zastępów straży pożarnej. Na szczęście nikt nie ucierpiał.

Działania policji w miejscu pożaru

Na miejsce wezwano też policjantów. Po zakończeniu akcji ratowniczo-gaśniczej śledczy z udziałem biegłego z zakresu pożarnictwa przeprowadzili oględziny pogorzeliska. W mieszkaniu wynajmowanym przez 28-letniego mieszkańca Radlina odnaleziono… narkotyki. To 1100 porcji metamfetaminy i 2 gram marihuany. Zabezpieczono też substancje chemiczne, których pochodzenie nie jest znane.

28-latek trafił do aresztu, a prokurator rejonowy zastosował wobec niego poręczenie majątkowe oraz policyjny dozór. O jego dalszym losie zdecyduje chorzowski sąd.

Źródło: KMP Chorzów

Autor: Andrzej Zazgórnik


0%
Skip to content