play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Ruda Śląska: Zaprosił kobietę do mieszkania, a następnie zgwałcił. Grozi mu kilkanaście lat więzienia Wojciech Czaputa

Piekary Śląskie

Pozycjonowanie lokalne w Piekarach Śląskich

today23 marca 2020

Background

Pozycjonowanie lokalne jest jedną z takich kampanii marketingu internetowego, która w szczególności przypadnie do gustu przedsiębiorcom działającym na konkretnym, zdefiniowanym obszarze.

 

Może to być obszar województwa lub też po prostu miasta, w którym świadczą oni swoje usługi. Firma NPROFIT od lat zajmuje się projektowaniem takich kampanii i wcielaniem ich w życie, dlatego też sami wielokrotnie mieliśmy możliwość przekonania się o tym, że ta reklama naprawdę daje świetne rezultaty, a dodatkowo jest taką kampanią, w przypadku której płaci się za same konkrety- pozycje strony w wyszukiwarce na wybrane słowa kluczowe.

Na czym polega ta usługa i co można dzięki niej osiągnąć?

Pozycjonowanie stron w Piekarach Śląskich przede wszystkim skupia się właśnie wokół tego miasta. Najmocniej zależy nam więc na tym, aby wybrane słowa kluczowe były popularne wśród mieszkańców tego terenu, a następnie – już podczas świadczenia tej usługi – monitorujemy pozycje strony właśnie poprzez tę lokalizację. Dzięki temu możliwe jest pozyskiwanie nowych klientów właśnie z obszaru tego miasta. Dlaczego te wysokie pozycje są tak ważne? Statystyki pokazują bowiem, że użytkownicy, którzy szukają czegoś, wpisując do Google swoje zapytanie, po wyświetleniu listy wyników wyszukiwania, najczęściej wchodzą na te strony, które wyświetlają się im najwyżej. Dlatego też przedsiębiorcy walczą o to, aby znaleźć się na pierwszej stronie wyników wyszukiwania, a najlepiej w pierwszej trójce stron wyświetlanych najwyżej, gdyż to generuje największy ruch na stronie. A im większy ruch- tym więcej osób ma szansę zapoznać się z ofertą firmy, a w następnym roku może z niej skorzystać.

Dla kogo pozycjonowanie lokalne okaże się strzałem w dziesiątkę?

Pozycjonowanie w Piekarach Śląskich przede wszystkim sprawdzi się w przypadku firm, które prowadzą w tym mieście swoje biznesy stacjonarne i które chciałyby przyciągnąć do siebie mieszkańców miasta i okolic. Doskonałymi przykładami takich firm są salony fryzjerskie, salony kosmetyczne, prywatne gabinety lekarskie, butiki lub sklepy ze specjalistycznym wyposażeniem, np. sklepy wnętrzarskie, które nie prowadzą sprzedaży wysyłkowej na cały kraj. Z takiej reklamy mogą też skorzystać kancelarie prawnicze czy też lokalne firmy budowlane. W przypadku wszystkich tych firm reklama na całą Polskę nie ma sensu i byłaby kampanią zupełnie nietrafioną.

Od czego zacząć?

Najlepiej od razu zgłosić się do NPROFIT z prośbą o przygotowanie spersonalizowanej oferty świadczenia tej usługi. Nie ma bowiem możliwości podania jednego cennika usługi pozycjonowania, który byłby odpowiedni dla wszystkich zainteresowanych firm. Standardowo, przygotowana wycena zawiera listę zaproponowanych słów kluczowych, które zostają dobrane na podstawie profilu działalności firmy oraz zawartości jej strony www. Poszczególne słowa kluczowe charakteryzuje większa lub mniejsza popularność wśród użytkowników, ale też różna może być na nie konkurencja ze strony innych firm. Stąd też każda fraza jest wyceniana indywidualnie w modelu płatności za efekt. Klient sam decyduje, które słowa finalnie wcielić do kampanii i ile ich wybrać. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu opracowania takiej właśnie oferty. Warto sprawdzić również rankingi przedmiotów na terdeals.com/pl, które jest prowadzone przez firmę NPROFIT.

Materiał we współpracy z partnerem

Autor: Redakcja Radia Piekary


0%
Skip to content