play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Śląsk

„Prawie” jak przetwory – narkotyki w słoikach na parapecie

today23 stycznia 2021

Background

Zamiast dżemu i konfitur – w słoikach – narkotyki. Mundurowi z Będzina przejęli ukryte w mieszkaniu 26-letniego mieszkańca Wojkowic środki odurzające. W trakcie przeszukania lokalu, w jednym z pomieszczeń, na parapecie odkryli słoiki z marihuaną i amfetaminą, z których można było przygotować ponad 450 dilerskich działek narkotyków. Zatrzymanemu mężczyźnie grozi 8 lat więzienia.

Policjanci, którzy na co dzień zwalczają przestępczość narkotykową, uzyskali informację o młodym mężczyźnie, który w mieszkaniu może posiadać niedozwolone środki. Zajrzeli więc do jednego z mieszkań w centrum Wojkowic.

W trakcie przeszukania pokoju, należącego do 26-latka, na parapecie okna znaleźli słoiki, w których znajdowały się woreczki strunowe z białym proszkiem i suszem roślinnym. Badanie przeprowadzone przez technika kryminalistyki potwierdziło przypuszczenia kryminalnych, że mają do czynienia z amfetaminą oraz marihuaną. Zatrzymany odpowie teraz za posiadanie zakazanych substancji. O jego dalszym losie zdecyduje prokurator i sąd. Grozi mu nawet 8 lata więzienia.

źródło/foto: Policja Będzin

Autor: Adam Grabałowski


0%
Skip to content