play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Ruda Śląska: Zaprosił kobietę do mieszkania, a następnie zgwałcił. Grozi mu kilkanaście lat więzienia Wojciech Czaputa

Śląsk

Przemycał 4 kg narkotyków. Śląscy policjanci złapali dilera!

today24 stycznia 2020

Background

Policjanci z wydziału antynarkotykowego katowickiej komendy podczas kontroli autobusu jadącego z Cieszyna do Katowic ujawnili ponad 4 kg marihuany. Zatrzymany pasażer, do którego należał bagaż to 32-letni mieszkaniec Katowic. Mężczyźnie przedstawiono zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Na wniosek prokuratora prowadzącego postępowanie, sąd zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy. Sprawcy grozi do 10 lat więzienia.

 

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Katowicach wiedząc o przypadkach przywożenia na terytorium Polski narkotyków z terenu południowych sąsiadów, okresowo kontrolują ruch pasażerski. Podczas wtorkowej kontroli autobusu jadącego z Cieszyna do Katowic, stróże prawa zatrzymali mężczyznę, który posiadał przy sobie znaczną ilość narkotyków. W trakcie kontroli, w której wziął udział przewodnik i jego pies służbowy wyszkolony do wyszukiwania narkotyków, w jednym z bagaży, mundurowi ujawnili ponad 4 kg marihuany.

 

 

Policjanci szybko ustalili właściciela nielegalnego towaru i go zatrzymali. Był nim 32-letni katowiczanin. Mężczyźnie przedstawiono zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Na wniosek prokuratora prowadzącego postępowanie, sąd zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy.

Sprawcy grozi do 10 lat więzienia.

Autor: Redakcja Radia Piekary


0%
Skip to content