play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Zagłębie

Przewróciła się i nie wiedziała gdzie jest. Pomogli policjanci

today18 sierpnia 2020

Background

Przewróciła się i nie wiedziała gdzie jest. Kobiecie, która wracając nad ranem z imprezy w Sosnowcu straciła orientację w terenie, przewróciła się i nie była w stanie samodzielnie wstać, pomogli policjanci. Dzięki nim kobieta na czas trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek o godzinie 5.30. Do dyżurnego mysłowickiej komendy zadzwoniła kobieta, która oświadczyła, że wracając z imprezy w Sosnowcu straciła orientację w terenie, przewróciła się i nie mogła samodzielnie wstać. Pomimo utrudnionego kontaktu ze zgłaszającą, dyżurnemu udało się uzyskać informacje, że kobieta znajduje się w krzakach przy torowisku, a nad nią, na moście, mają poruszać się samochody.

Policjant, kontynuując rozmowę z kobietą, polecił patrolowi przejazd ul. Katowicką z włączonymi sygnałami dźwiękowymi. Dzięki temu mógł usłyszeć w słuchawce telefonu przejeżdżający radiowóz i szybko ustalił miejsce przebywania kobiety w rejonie dawnego przejścia podziemnego przy skrzyżowaniu ul. Katowickiej i Szopena. Na miejscu funkcjonariusze udzielili kobiecie pomocy przedmedycznej i wezwali pogotowie. Mieszkanka Katowic z urazem ręki została zabrana do szpitala, gdzie udzielono jej dalszej pomocy.

 

źródło: Policja Śląska
/zdjęcie poglądowe

Autor: Redakcja Radia Piekary


0%
Skip to content