play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Pszczyna

Pszczyna: Najpierw awantura i brak butów, a ostatecznie nielegalne maszyny hazardowe

today1 lutego 2022

Background

Zaczęło się od zgłoszenia awantury i braku butów, a skończyło na odkryciu nielegalnych maszyn do gier hazardowych. Do interwencji doszło w Pszczynie.

Dyżurny pszczyńskiej policji otrzymał zgłoszenie dotyczące niebezpiecznej awantury na jednej z ulic. Mężczyzna miał z nożem gonić innego. Po dotarciu na miejsce patrolu funkcjonariusze ustalili, że między uczestnikami zdarzenia doszło do kłótni i szarpaniny. Nieprawdą okazała się informacja dotycząca nożna. Jeden z uczestników awantury nie miał na sobie butów. Policjanci postanowili udać się w nim w miejsce, w którym przebywał przed rozpoczęciem zdarzenia.

Po wejściu do lokalu jedna z osób, która w nim przebywała zaczęła się zachowywać nerwowo. Mundurowi postanowili przyjrzeć się otoczeniu i sprawdzili budynek. W efekcie swoich działań znaleźli 4 automaty do gier hazardowych.

Sprawę przejęli funkcjonariusze z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą oraz Krajowej Administracji Skarbowej. Zabezpieczyli oni nielegalne maszyny, a także gotówkę w wysokości 3 tys. zł.

Autor: Wojciech Czaputa


0%
Skip to content