play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Pszczyna

Pszczyna: Prowadził transmisję z próby samobójczej. Naraził nie tylko siebie

today14 lutego 2022

Background

Mógł zabić siebie, a także pozostałych mieszkańców budynku. Desperat został powstrzymany dzięki kobiecie, która natknęła się na transmisję live z całego wydarzenia.

W ubiegłym tygodniu 31-latek prowadził transmisję live na jednym z portali. Nietrzeźwy mężczyzna na oczach widzów próbował targnąć się na własne życie, a następnie odkręcił butlę z gazem w budynku wielorodzinnym. Kobieta, która natknęła się w sieci na materiał natychmiast zawiadomiła dyżurnego pszczyńskiej policji.

Mundurowi udali się we wskazane miejsce. Już na korytarzu wyczuli charakterystyczny zapach gazu. Siłą weszli do mieszkania, gdzie znajdował się dobrze znany im z poprzednich interwencji 31-latek. Mężczyznę przewieziono karetką do szpitala.

Nie był to koniec historii. Stróże prawa zostali wezwani do placówki, bowiem ich nowy pacjent stał się agresywny i wulgarny. Naruszył nietykalność cielesną pielęgniarki, a także kilkukrotnie uderzył i znieważył policjantów. Ostatecznie udało się udzielić 31-latkowi pomocy, a następnie zatrzymano.

Mężczyzna usłyszał zarzuty sprowadzenia bezpośredniego niebezpieczeństwa na mieszkańców wspólnie zamieszkiwanego budynku, a także naruszenia nietykalności cielesnej pielęgniarki i policjantów. Agresor trafił do tymczasowego aresztu gdzie zaczeka na dalsze decyzje.

Autor: Wojciech Czaputa


0%
Skip to content