play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Pszczyna

Pszczyna wprowadzi Kartę Mieszkańca

today2 czerwca 2021

Background

Na początku lipca mieszkańcy gminy Pszczyna będą mogli składać wnioski o Kartę Mieszkańca „Moja Pszczyna”. Jej posiadacze będą mogli korzystać z szeregu zniżek w wielu punktach. Trwają ostatnie przygotowania do jej uruchomienia. Ich częścią jest konkurs graficzny dla mieszkańców. Nagroda główna to 2 tys. zł.

– Karta (…) da mieszkańcom dostęp do gminnych obiektów i atrakcji za symboliczne opłaty, zdecydowanie niższe od standardowych cenników dla turystów spoza gminy, mówi burmistrz Pszczyny Dariusz Skrobol. – Z kartą Moja Pszczyna mieszkańcy będą mogli otrzymać zniżki w Ośrodku Sportów Wodnych w Łące i na lodowisku. Będą mogli liczyć również na rabaty w skansenie i w Pokazowej Zagrodzie Żubrów. Przygotowaliśmy również specjalną ofertę związaną z działalnością Pszczyńskiego Centrum Kultury oraz Muzeum Prasy Śląskiej – zapowiada burmistrz.

Oprócz gminnych obiektów do projektu będą mogli dołączyć pszczyńscy przedsiębiorcy: sklepy, firmy usługowe i lokale gastronomiczne. Katalog partnerów karty będzie otwarty i uzupełniany na bieżąco. Karta będzie imienna dla każdego mieszkańca, a jej szczegóły zostaną zaprezentowane w połowie czerwca. Zanim to nastąpi gmina ogłasza konkurs dla mieszkańców na projekt graficzny karty. Dla uczestników i laureatów przewidziano nagrody i upominki. Nagroda główna to 2 tys. zł.

źródło/foto: UM Pszczyna

Autor: Adam Grabałowski


0%
Skip to content