play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Piekary Śląskie

Radio Piekary gra dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Weź udział w naszej licytacji

today21 stycznia 2022

Background

Radio Piekary wspólnie z Radosławem Palaczem gra dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Rozpoczęła się licytacja, w której nagrodą jest możliwość poprowadzenia programu razem z Tomkiem Achtelikiem.

Kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbliża się wielkimi krokami. Wśród wielu akcji charytatywnych na rzecz ogólnopolskiej zbiórki, znajduje się także licytacja prowadzona przez Radio Piekary wspólnie z Radosławem Palaczem. Piekarski społecznik, jak i również uczestnik popularnego reality show Big Brother jest z nami już kolejny rok podczas gry dla WOŚP. Przedmiotem naszej licytacji jest możliwość poprowadzenia programu na naszej antenie z Tomkiem Achtelikiem.

– Jestem bardzo podekscytowany i zaszczycony, że mogę być częścią tego wspaniałego dzieła jakim jest Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Serdecznie wszystkich zapraszam, to jest jedyna okazja żeby zobaczyć radio od środka, trochę poczuć tej atmosfery. To naprawdę nie będzie 15 sekund, możecie spędzić tu nawet 4 godziny! – zachęca do wzięcia udziału w licytacji Tomek Achtelik.

Akcja wystartowała wczoraj tj. 20 stycznia i potrwa do najbliższego piątku tj. 28 stycznia, do 12:00. Licytacja odbywa się na naszym profilu na Facebooku, gdzie na górze strony przypięty jest post. Właśnie pod nim, za pośrednictwem komentarzy można podawać kwoty do licytacji. Zasada jest prosta – wygrywa ta osoba, która na moment zakończenia akcji poda najwyższą kwotę. Poniżej udostępniamy wam wspomniany wpis.

– Licytujemy prowadzenie audycji w Radiu Piekary. Oczywiście będę tu jako osoba pomagająca, rozbawiająca, ale tak samo może troszeczkę przeszkadzająca! Przede wszystkim chodzi o to, żeby się dobrze bawić, a przy tym pomagać – mówi Radosław Palacz.

Wszystkie zasady naszej licytacji znajdziecie w regulaminie, który jest dostępny TUTAJ

 

Autor: Wojciech Czaputa


0%
Skip to content