play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

#RadioPiekaryPomaga

#RadioPiekaryPomaga: Młodej mamie chorej na nowotwór. Potrzeba 1,5 mln zł!

today20 lipca 2021

Background

Młoda mama z Chorzowa potrzebuje naszej pomocy. Pani Joanna od przeszło półtora roku walczy z groźnym nowotworem. Szansą na wygraną jest leczenie metodą CAR-T cell. Potrzebna jest jednak ogromna suma 1,5 mln zł! Poniżej znajdziecie link do zbiórki i przejmującą historię osoby, która chce żyć, bo ma dla kogo.

Pani Joanna z dramatycznym apelem zwraca się do wszystkich o pomoc w zbiórce. Jak sama wskazuje nie jest jej łatwo obnażyć swoje słabości i pokazać je światu, jednak tylko to jest szansą dla niej na pokonanie choroby.

Ponad 650 godzin wtłaczania w moje żyły trucizny, ponad miesiąc wyczerpujących naświetlań, niezliczona ilość nieprzespanych nocy, ogrom bólu, strachu i niepewności. Przetrwam wszystko, byle tylko nie stracić nadziei, byle nie musieć zostawić mojego męża i mojej córeczki!– czytamy w przejmującym wpisie Pani Joanny.

W imieniu Pani Joanny prosimy o pomoc Was. Tylko wspólnymi siłami może nam się udać zebrać tak ogromną kwotę i uratować ludzkie życie. Link do zbiórki znajdziecie TUTAJ 

 

Autor: Marta Mosiołek


0%
Skip to content