play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

#RadioPiekaryPomaga

#RadioPiekaryPomaga: 14-miesięcznej Oldze chorej na SMA

today2 czerwca 2021

Background

Diagnozę o największym wrogu – SMA poznali pół roku temu. Od tego momentu rodzice 14-miesięcznej Olgi codziennie walczą o to by uratować córkę. Dodatkowym przeciwnikiem w walce jest czas – dziewczynka z dnia na dzień słabnie. Walkę z czasem i chorobą można wygrać. Dołączcie do szeregów małej wojowniczki!

„Każdego dnia walczymy z koszmarną chorobą i z przerażeniem patrzymy na to, jak nasza córeczka słabnie! Mija pół roku od najgorszego dnia w naszym życiu – dnia, w którym dowiedzieliśmy się, że Oldzia choruje na rdzeniowy zanik mięśni… Pół roku dramatycznego pojedynku. Razem z Wami walczymy też o ratunek dla Olgi…

Nasze życie stało się dramatycznym wyścigiem z czasem – nie ma mowy o odpoczynku, beztrosce… SMA pokazuje swoje brutalne oblicze. Codziennie błagamy o pomoc w ratowaniu naszej małej córeczki!

Mijają dni, a w nich coraz więcej strachu i rozpaczy – Oldzia nie może czekać! Lek powinien być podany na już… Nie zostało nam zbyt wiele czasu – terapia genowa nie zostanie poddana, jeśli Olga będzie ważyła więcej niż 13,5 kg… Wtedy nasza córeczka zostanie wykluczona z leczenia!

Zbiórka idzie wolno, zbyt wolno… Oldzia czeka, jest już tak zmęczona codzienną walką z SMA. Błagamy Cię o pomoc, bo inaczej już niedługo na zawsze straci swoją szansę… „

Zbiórkę możecie wesprzeć TUTAJ.

 

Autor: Marta Mosiołek


0%
Skip to content