play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

#RadioPiekaryPomaga

#RadioPiekaryPomaga Anecie Kołeczko z Piekar Śląskich

today21 października 2020

Background

Aneta Kołeczko zmaga się z wieloma, groźnymi schorzeniami. Koszty leczenia przewyższają jej możliwości finansowe, dlatego powstała specjalna zbiórka funduszy. Dziś w ramach akcji #RadioPiekaryPomaga zachęcamy do jej wsparcia!

Mieszkająca w naszym mieście Aneta Kołeczko od lat walczy o zdrowie i życie. Wszystko zaczęło się w 2016 roku, kiedy zachorowała na wrzodziejące zapalenie jelita grubego co w konsekwencji zakończyło się operacją ratującą życie. Konieczne było wyłonienie stomii, która towarzyszy jej po dziś. Potem zapadłą kolejna druzgocąca diagnoza – nowotwór złośliwy lewej piersi. Finalnie, dzięki bardzo bolesnej biopsji, guza udało się usunąć natomiast nie był to koniec problemów.

Kilka miesięcy temu Aneta zachorowała na piodermę zgorzelinową. To rzadkie schorzenie dermatologiczne, które nie ma jasnego pochodzenia i wiąże się z innymi problemami zdrowotnymi. Z uwagi na złożoność problemu konieczne jest wsparcie finansowe, dzięki któremu możliwe stanie się podejmowanie działań na rzecz powrotu do zdrowia. Dlatego też zachęcamy do wsparcia zbiórki na rzecz Anety.

Link do zbiórki:

https://pomagam.pl/anetawalczy?fbclid=IwAR06nOZTWJEt2x3IPqLqHwmAmf0QcaXHBj_zDJVyItwKy5pROwtg3FKR8_A

Autor: Redakcja Radia Piekary


0%
Skip to content