play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Śląsk

#RadioPiekaryPomaga: Ania kolejny raz potrzebuje pomocy

today17 stycznia 2022

Background

W ramach naszej akcji #RadioPiekaryPomaga ponownie chcemy udzielić wsparcia Ani. Już raz apelowaliśmy o wsparcie zrzutki na rzecz sosnowiczanki, co przyniosło pożądany efekt. Przed mamą, która pokonała wiele trudności stanęła kolejna.

Ania, mama nastoletniego synka, do niedawna szczęśliwa, aktywna Sosnowiczanka pilnie potrzebuje naszej pomocy. Dwa lata temu zachorowała, diagnoza brzmiała jak wyrok – nowotwór układu limfatycznego nieznanego pochodzenia oraz układów pokrewnych. Szczęśliwe życie Ani legło w gruzach. Dla niej i jej bliskich rozpoczął się koszmar, który trwa do dziś.

W grudniu ubiegłego roku prosiliśmy o wsparcie dla Ani, która potrzebowała pneumatycznej maszyny kompresyjnej, dzięki której mogłaby wykonywać część zabiegów samodzielnie w domu, a to ograniczyłoby koszty leczenia i rehabilitacji. Kobiecie udało się dzięki waszej pomocy zakupić urządzenie, jednak na horyzoncie pojawiło się kolejne wyzwanie.

– Z całego serca dziękuję mojej rodzinie, moim przyjaciołom i przyjaciołom moich przyjaciół. Dziękuję wszystkim, których mam zaszczyt znać osobiście, a także tym, których nie znam, a którzy zechcieli mi pomóc. Bez Was to by się nie udało – mówił Ania po zakupie maszyny.

Przed sosnowiczanką operacja zespolenia limfatyczno – żylnego. Zabieg pomoże Ani w codziennym funkcjonowaniu, a także spowolni rozwój choroby, a także ograniczy ból i potencjalne zapalenia na skutek zastoju limfy.

Niestety zabieg nie jest refundowany przez NFZ, a jego koszt wynosi 30 tys. zł. W związku z tym kobieta kolejny raz zmuszona jest zwrócić się o wsparcie.

Jeżeli kolejny raz chcecie otworzyć swoje serce dla Ani, to prosimy o wsparcie zrzutki. Link do zbiórki znajdziecie TUTAJ.

Autor: Wojciech Czaputa


0%
Skip to content