play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Radzionków

Radzionków: Bez orzeźwiających kąpieli na Księżej Górze tego lata

today25 czerwca 2020

Background

W tym sezonie kąpielisko otwarte „Księża Góra” w Radzionkowie nie zostanie uruchomione. Powodem jest koronawirus. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radzionkowie poinformował na swojej stronie internetowej, że tym razem nie będzie można skorzystać z orzeźwiających kąpieli.

Mimo stanu epidemicznego cały czas przygotowywaliśmy się do sezonu letniego na kąpielisku i wierzyliśmy, że zapewnimy Państwu chwile relaksu na naszych basenach. Niestety aktualny stan prawny i negatywna rekomendacja bytomskiego Sanepidu w ostatnich dniach skłoniła nas do podjęcia tej trudnej decyzji o tym, że Kąpielisko na Księżej Górze w Radzionkowie w tym roku nie zostanie otwarte. Pragniemy jednak zapewnić, że dołożymy wszelkich starań aby uatrakcyjnić Wam, na tyle na ile będzie to możliwe, okres wakacyjny organizując szereg konkursów, warsztatów oraz turniejów i zabaw sportowo-rekreacyjnych – czytamy w komunikacie radzionkowskiego MOSiR-u.

Niestety ten sezon może być nieudany w wielu miejscach. Niewykluczone, że podobne decyzje zostaną podjęte w innych śląskich miastach.

Autor: Marcin Hirnyk


0%
Skip to content