play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Ruda Śląska: Zaprosił kobietę do mieszkania, a następnie zgwałcił. Grozi mu kilkanaście lat więzienia Wojciech Czaputa

Radzionków

Radzionków: Biblioteka znów otwarta

today11 maja 2020

Background

Radzionków: Biblioteka znów otwarta. Miejska Biblioteka Publiczna MBP Radzionków wznawia działalność po dwumiesięcznej przerwie spowodowanej pandemią. Od dziś (11 maja), można wypożyczać książki w ograniczonym zakresie. Biblioteka podjęła działania mające na celu umożliwienie Państwu dostępu do swoich zbiorów.

Biblioteka w Radzionkowie znów otwarta. Zostały przygotowane pomieszczenia biblioteczne do obsługi użytkowników, wdrożono procedury udostępniania zbiorów gwarantujące maksymalne bezpieczeństwo zarówno bibliotekarzy jak i czytelników, m. in. wyłączeniu ulega możliwość korzystania ze zbiorów udostępnianych na miejscu, wypożyczanie będzie się odbywać tylko za pośrednictwem indywidualnych kont czytelniczych, kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem poczty elektronicznej. Osoby, które tego nie uczynią będą obsługiwane przez bibliotekarza i wyłącznie za jego pośrednictwem otrzymają wybrane pozycje.

Zwrot wypożyczonych książek będzie odbywał się w jednym, wydzielonym do tego celu miejscu, tuż przy wejściu do biblioteki. Biblioteka wstrzymuje naliczanie i egzekwowanie kar z tytułu nieterminowo zwróconych zbiorów od 12.03.2020 r. do odwołania.

Na terenie MBP będzie mogła przebywać tylko 1 osoba. Przypominamy, że wszyscy użytkownicy biblioteki są zobowiązani do przestrzegania zaleceń higienicznych Głównego Inspektora Sanitarnego.

fot. pixabay.com

Autor: Anna Jurzyca


0%
Skip to content