play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Ruda Śląska: Zaprosił kobietę do mieszkania, a następnie zgwałcił. Grozi mu kilkanaście lat więzienia Wojciech Czaputa

Radzionków

Radzionków: Darmowe zajęcia nordic walking. Kto chętny?

today22 czerwca 2020

Background

Radzionków: Darmowe zajęcia nordic walking. Kto chętny? Stowarzyszenie Cidry lotajom wznowiło wspólne treningi na świeżym powietrzu.  Od 25 czerwca  będzie można wziąć udział w darmowych zajęciach w ramach akcji Nordic Walking Plus – Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking oraz czwartej już edycja Bier Kije i Ciś.

Radzionków: Darmowe zajęcia nordic walking. Zajęcia w ramach programu Nordic Walking Plus będą się odbywać na terenie Ogrodu Botanicznego w każdy czwartek począwszy od 25.06 godz.10:00 (zbiórka przy budynku ogrodu), zaś zajęcia w ramach Bier Kije i Ciś wystartują w miesiącach wakacyjnych w każdy poniedziałek o godzinie 19:00 i w czwartek o godzinie 19:30. Zbiórka pod budynkiem Ogrodu Botanicznego na Księżej Górze.

Stowarzyszenie prowadzi również zajęcia biegowe dla najmłodszych oraz dorosłych, którzy chcą zacząć przygodę z bieganiem lub doskonalić umiejętności treningu biegowego. Ponadto w każdą środę z Placu Letochów o godzinie 18:00 wyrusza również szosowy amatorski peleton rowerowy.

Szczegółowe informacje o zajęciach znajdują się na fanpageu Stowarzyszenia http://Cidry lotajom

fot. pixabay.com

Autor: Anna Jurzyca


0%
Skip to content