play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Radzionków

Radzionków: Planty w Rojcy z rekordową frekwencją. Oblegane miejsce walczy w konkursie

today12 sierpnia 2020

Background

Radzionków: Planty w Rojcy z rekordową frekwencją. Oblegane miejsce walczy w konkursie. Place zabaw, bieżnia lekkoatletyczna, siłownie, stoły do gry w ping-ponga, szachy i warcaby, wybieg dla psów, alejki i ławki- planty w Radzionkowie walczą o palmę pierwszeństwa w konkursie Najlepsza Przestrzeń Publiczna Województwa Śląskiego 2020. 1 sierpnia 2020 ruszył plebiscyt publiczności, a głosować można do końca miesiąca poprzez stronę https://npp.slaskie.pl/vote/npp-edycja-2020.

Oblegane miejsce walczy w konkursie. Planty w dzielnicy Radzionkowa Rojcy to zagospodarowany teren wokół osiedla robotniczego, na którym jeszcze kilka lat temu rosły chaszcze. Odmieniona przestrzeń tętni życiem od rana do wieczora.  Do konkursu Najlepsza Przestrzeń Publiczna Województwa w tym roku zgłoszono 42 realizacje.
W trakcie plebiscytu można głosować na najlepsze realizacje zgłoszone do tegorocznej edycji konkursu. Mieszkańcy wybierają trzy obiekty, przyznając im 1, 2 i 3 punkty. Głosowanie polega na przyznaniu punktów trzem ulubionym realizacjom. Najpopularniejsza realizacja, która uzyska największą liczbę głosów publiczności, zdobędzie nagrodę internautów.  Wśród głosujących rozlosowane zostaną nagrody rzeczowe.
fot. FB UM w Radzionkowie

Autor: Anna Jurzyca


0%
Skip to content