play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Śląsk

Złom w wersji fashion! Trwa licytacja na rzecz WOŚP

today20 stycznia 2022

Background

Złom w wersji fashion. Firma Olmet z Tarnowskich Gór udowodniła, że w złom można się ubrać. Do stworzenia zaskakującej kolekcji wykorzystano między innymi miedź, stal, poduszki powietrze czy pasy bezpieczeństwa.

Jednym słowem to, co można znaleźć na tarnogórskim złomowisku. Wszystko po to, by wspólnie z uznaną projektantką recyklingową Anna Kubisz stworzyć oryginale kreacje, w które ubrały się modelki pozujące do słynnego już kalendarza Olmetu. Dochód z jego sprzedaży od lat zasila akcje charytatywne.

– Pokazujemy po raz pierwszy modelki ubrane. Nie jest to już artystyczny akt, ale zdjęcia modelek w strojach recyklingowych. Pasy bezpieczeństwa, sprzączki z pasów, poduszki powietrzne – świetnie sprawdziły się w roli bluzek i kamizelek. Przepiękna miedź lśni na ciele lepiej niż złoto. Mamy też blaszki aluminiowe czy złom stalowy – do wyboru, do koloru – mówi nam Anna Swoboda z firmy Olmet, dodając że cały nakład kalendarza ze zdjęciami modelek w nietypowych strojach został już wyprzedany.

Pozostały jedynie stroje…które również można nabyć poprzez licytacje na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

– Te stroje powstały z myślą o tym, żeby je po sesji zdjęciowej sprzedać poprzez tegoroczne licytacje WOŚP. Chętni mogą dotrzeć do nich poprzez nasze profile społecznościowe. Tam są linki do tych aukcji. Można licytować do końca stycznia – dodaje Anna Swoboda.

Poniżej link do jednej z aukcji:

https://allegro.pl/oferta/recyklingowy-stroj-z-olmetu-projektu-anny-kubisz-11576022667

Fot: www.facebook.com/olmetZLOM

Autor: Gabriela Kokott-Drzyzga


0%
Skip to content