play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Piekary Śląskie

„Robomania” w filii MDK Piekary Śląskie w Kozłowej Górze czeka na chętnych! Ruszyły zapisy na zajęcia

today16 lipca 2020

Background

„Robomania” w filii MDK Piekary Śląskie w Kozłowej Górze czeka na chętnych! Twoje dziecko ma od 8 do 14 lat? Interesuje się robotyką i programowaniem? Akademia legorobotyki i kursów programowania „Robomania” zaprasza na zajęcia do grup początkowych i zaawansowanych.

Ruszyły zapisy na nowy rok szkolny 2020/2021 w Miejskim Domu Kultury w Piekarach Śląskich – Kozłowej Górze:

  • warsztaty z legorobotyki poziom I „Konstruktor programista” (dzieci w wieku 8-12 lat, ok. 100 godzin zajęć, 30 robotów LegoMidstormsEV3, podstawy programowania wizualnego, zajęcia 17.30-20.00),
  • kursy programowania II poziom „Zawodowy programista”(dzieci w wieku 10-14 lat, mikrokontrolery Micro:bit, diody; czujniki; tworzenie własnych gier, projektowanie 3D, Python od podstaw – najpopularniejszy współcześnie język tekstowy; programowanie ramienia robota przemysłowego – cobota!, zajęcia 18.00-20.00).

 

Zajęcia odbywają się w grupach 12-14 osobowych. Liczba miejsc jest ograniczona. Zapisów można dokonywać poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie organizatora www.robomania.pl. Dodatkowe pytania można zadawać pod numer telefonu: 730-999-823.

Jak piszą o sobie sami organizatorzy, od sześciu lat przekazują dzieciom całą pasję, wiedzę i doświadczenie z zakresu konstruowania robotów, automatyki, informatyki, matematyki, fizyki i elektroniki. Uczą rzetelnych podstaw programowania, jak również programowania na profesjonalnym, zaawansowanym poziomie. Niezbędna wiedza przekazywana jest w formie fascynującej przygody wypełnionej nauką i zabawą, pobudzającej do kreowania technicznych zainteresowań i niestandardowych rozwiązań.

źródło: robomania.pl

Autor: Katarzyna Taras


0%
Skip to content