play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Śląsk

Romantyczne walentynki z widokiem na … murawę

today5 lutego 2020

Background

Walentynki to wyjątkowy czas dla wszystkich zakochanych. Liczne propozycje ich wspólnego przeżycia z ukochaną osobą spływają do nas z różnych stron – od tradycyjnych kolacji we dwoje po najbardziej ekstremalne pomysły. Ciekawą propozycję dla tych, którzy chcieliby połączyć klasyczne pomysły z odrobiną awangardy przygotował Stadion Śląski, który przez cały walentynkowy weekend oferuje romantyczne kolacje we dwoje w lożach VIP z widokiem na murawę.

Specjalnie przygotowany stolik w romantycznej aranżacji i wyjątkowe menu dla niej oraz dla niego, a także wegetariańskie wersje posiłków. To tylko część z zalet propozycji, jaką przygotował Stadion Śląski. Kolacja w loży VIP z widokiem na murawę tego legendarnego obiektu to także możliwość przeżycia wyjątkowego wieczoru tylko we dwoje – w ciszy i intymnej atmosferze.

Niecodzienny widok na wyjątkową murawę, która przez lata kilkadziesiąt razy gościła mecze reprezentacji Polski oraz najpopularniejszych zawodników, m.in. Pelégo, Cristiano Ronaldo, czy też Roberta Lewandowskiego, a także najwybitniejszych Polskich i światowych lekkoatletów, finały najważniejszych zawodów żużlowych oraz koncerty zespołów takich jak U2 czy Guns N’ Roses. To bez wątpienia niezwykła atrakcja dla wszystkich miłośników sportu oraz niecodziennych wrażeń. Aby upamiętnić te niezwykłe chwile wszyscy zakochani będą mogli również wykonać pamiątkową fotografię z przylegającej do loży trybuny VIP.

Po zakończonej kolacji idealną propozycją dla ukochanej osoby będzie możliwość zwiedzenia Stadionu Śląskiego oraz romantyczny spacer w pobliskim Parku Śląskim z widokiem na Stadion, który z myślą o wszystkich zakochanych zaświeci się na czerwono

Walentynkowe kolacje w lożach VIP Stadionu Śląskiego odbywają się w dniach 14-16 lutego w godzinach 14:00-20:00.

Foto i źródło: Stadion Śląski

Autor: Marcin Hirnyk


0%
Skip to content