play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Śląsk

Rozbierał auto na części. Okazało się, że był poszukiwany

today3 listopada 2020

Background

Na osiedlowym parkingu rozbierał auto na części. Zareagował świadek, który obawiał się, że mężczyzna dewastuje auto. Po przyjeździe policji okazało się, że 21-latek był co prawda właścicielem auta, ale sam ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości.

Do zdarzenia doszło w piątek na osiedlowym parkingu w Tarnowskich Górach. Policjanci odebrali zgłoszenie, że ktoś dewastuje auto. Z Mercedesa, sprawca miał m.in. odkręcać koła. Na miejscu okazało się, że mężczyzna rzeczywiście odkręcał koła, ale szybko wyjaśnił, że jest właścicielem samochodu i pokazał policjantom umowę kupna. Choć wydawało się, że to już koniec interwencji, był to dopiero jej początek. Funkcjonariusze bowiem sprawdzili pojazd i mężczyznę w policyjnych systemach.

I choć pojazd rzeczywiście nie był kradziony, to jego właściciel okazał się poszukiwany. Sąd Rejonowy w Tarnowskich Górach wydał za tarnogórzaninem nakaz doprowadzenia do aresztu śledczego. Mężczyzna ma do odsiadki pół roku. 21-latek zaraz po interwencji, trafił za kraty.

źródło: KPP Tarnowskie Góry 

Autor: Katarzyna Taras


0%
Skip to content