play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Rozmowa Dnia

[ROZMOWA DNIA] Mirosław Suchoń: Dzisiaj parlamentaryzm wymaga zmiany

today22 kwietnia 2021

Background

Polityka jest dynamiczna, transfery pomiędzy partiami się zdarzają, a przyszłość jest w Polsce 2050 Szymona Hołowni – to opinia posła Mirosława Suchonia, który był gościem Rozmowy Dnia w Radiu Piekary.

Skąd transfer do Hołowni?

Dlaczego Mirosław Suchoń przeszedł z Koalicji Obywatelskiej do Polski 2050? Jego zdaniem Nowoczesna, której był członkiem, jest marginalizowana w KO. – Dzisiaj trzeba podejmować decyzje trudne, ale takie które mają przyszłość – mówił poseł Suchoń. Jego zdaniem przyszłość jest w partii Szymona Hołowni. W opinii Suchonia obecny sposób prowadzenia w Polsce polityki jest mało efektywny. – W ten sposób myśląc nie zmienimy Polski – mówił poseł o skupianiu się na sprawach organizacyjnych i personalnych. – Dzisiaj parlamentaryzm wymaga zmiany – konkludował Mirosław Suchoń.

Hołownia – kolejny po Petru, Kukizie i Palikocie?

– Ruch Szymona Hołowni zawsze stawiał na jakość – mówił o doborze składu Polski 2050 jej nowy członek – Mirosław Suchoń. Jego zdaniem to w tej partii jest przyszłość polskiej polityki. – Hołownia w porównaniu do Petru, jest człowiekiem któremu bliższe są sprawy ludzi – mówił, dodając, że lidera nowej partii nie sposób porównywać do polityków, którzy już próbowali sprzeciwiać się obecnej władzy, równocześnie punktując nieskuteczne działania.

 

 

 

Autor: Redakcja Radia Piekary


0%
Skip to content