play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Ruda Śląska

Ruda Śląska: Policja zatrzymała 18-letniego pedofila. Molestował ośmiolatkę w windzie

today29 listopada 2021

Background

Policjanci z Rudy Śląskiej zatrzymali 18-letniego pedofila. Mężczyzna w windzie jednego z budynków miał dopuścić się innej czynności seksualnej na 8-letniej dziewczynce. Nie było to jego pierwsze tego typu przewinienie.

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Policji w Rudzie Śląskiej zatrzymali 18-letniego pedofila. Doszło do tego po zawiadomieniu, które złożyli rodzice 8-letniej dziewczynki. Mężczyzna obserwował ją i jej koleżanki, kiedy wracały ze szkoły. Następnie ruszył za nimi w drogę i finalnie wsiadł za swoją ofiarą do windy.

Stosując przemoc 18-latek zaczął dotykać miejsc intymnych dziewczynki. Przerażona 8-latka zaczęła krzyczeć i tym samym spłoszyła pedofila. Dzięki zeznaniom pokrzywdzonej policjantom szybko udało się namierzyć i zatrzymać sprawcę.

Z dotychczasowych ustaleń wynika, że mężczyzna próbował wykorzystać inną dziewczynkę, za którą szedł kilka dni temu. Ta jednak zorientowała się i uciekła.

Mężczyzna został umieszczony w tymczasowym areszcie. Prokuratura przedstawiła 18-latkowi zarzut dopuszczenia się innych czynności seksualnych wobec małoletniej poniżej 15 roku życia. To nie pierwsze takie przewinienie młodego pedofila. Spędził on 3 lata w ośrodku wychowawczym do którego trafił za podobne przestępstwo.

Obecnie policja ustala czy ofiar 18-latka nie było więcej. Grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.

Autor: Wojciech Czaputa


0%
Skip to content