play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Ruda Śląska: Zaprosił kobietę do mieszkania, a następnie zgwałcił. Grozi mu kilkanaście lat więzienia Wojciech Czaputa

Ruda Śląska

Ruda Śląska: Jeden poszukiwany, drugi pijany, a trzeci z narkotykami w jednym aucie

today8 maja 2020

Background

Jeden poszukiwany, drugi pijany, a trzeci z narkotykami w jednym aucie. Policjanci z rudzkiej komendy zatrzymali dzisiaj w nocy trzech mężczyzn, którzy teraz odpowiedzą za wykroczenie i przestępstwo, a jeden z nich trafił od razu „za kratki”.

Do zdarzenia doszło dzisiaj w nocy na ulicy Narcyzów w Rudzie Śląskiej. Patrol drogówki zatrzymał do kontroli Opla Corsę, którym podróżowało pięciu mężczyzn. Od kierującego pojazdem dało się wyczuć woń alkohol, dlatego też przeprowadzono badanie, z którego wynikło, że ma on w organizmie 0,44 promila. To wynik, który jeszcze jest w granicy wykroczenia i dlatego 20-letni kierowca odpowie za kierowanie „po użyciu alkoholu”.

Funkcjonariusze sprawdzili również pasażerów pojazdu. Szybko okazało się, że 23-latek w kieszeni miał narkotyki, a kolejny – 33-latek, poszukiwany jest do odbycia kary więzienia. Zatrzymanym 23-latkiem zajmą się śledczy z jedynki, nietrzeźwym kierowcą policjanci z referatu wykroczeń rudzkiej komendy, a 33-latek od razu trafił „za kratki”.

 

źródło: Śląska Policja

Autor: Katarzyna Taras


0%
Skip to content