play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Ruda Śląska

Ruda Śląska: Kawa promująca miasto i miasto promujące kawę. Konkurs! 

today24 marca 2021

Background

Wielu nie wyobraża sobie poranka bez niej, ale mało kto wie, że przy jej wyborze można się kierować lokalnym patriotyzmem. Ruda Śląska postanowiła więc zadbać o promocję kawy, która jest produkowana w mieście.

Nie lada gratka ratka dla smakoszy kawy ze zdolnościami graficznymi. Ruda Śląska ogłosiła konkurs na projekt etykiety i nazwę kawy produkowanej w mieście. Warunek konieczny – elementy te muszą być powiązane tematycznie z Rudą Śląską.

– Wychodzimy z założenia, że lokalne produkty są doskonałą i oryginalną promocją miasta. Ten konkurs już trwa, czekamy na zgłoszenia do 21 kwietnia. Konkurs jest skierowany dla osób pełnoletnich. Zwycięski projekt będzie stanowił etykietę kawy, która będzie mieszanką dwóch wysokogatunkowych ziaren – tłumaczy Radiu Piekary Krzysztof Piecha, naczelnik Wydziału Komunikacji Społecznej i Promocji Miasta.

Kawa, której nazwa zostanie wyłoniona w konkursie, produkowana jest w palarni w dzielnicy Wirek. Autor zwycięskiego projektu otrzyma nagrodę finansową… i oczywiście kawę.

 

 

Autor: Mateusz Terech


0%
Skip to content