play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Ruda Śląska

Ruda Śląska: Mieli w domu hurtowe ilości narkotyków. Wpadka handlarzy

today16 listopada 2020

Background

Mieli w domu hurtowe ilości narkotyków i prawdopodobnie nimi handlowali. W ręce stróżów prawa z Rudy Śląskiej wpadł 32-latek i jego 21-letnia partnerka. W ich mieszkaniu policjanci znaleźli prawie trzy tysiące porcji narkotyków. Dokładnie amfetaminy. To plus inne rzeczy jakie znaleziono w mieszkaniu pozwoliły na postawienie im zarzutów posiadania znacznej ilości środków odurzających. Czynności w tej sprawie trwają i policjanci nie wykluczają dalszych zatrzymań. Za popełnione przestępstwo parze grozi kara do 10 lat więzienia.

Ruda Śląska: Mieli w domu hurtowe ilości narkotyków. Policjanci z Komisariatu III w Rudzie Śląskiej – Kochłowicach zatrzymali 32-latka i jego 21-lenią partnerkę, którzy odpowiedzą za posiadanie znacznej ilości narkotyków. Kryminalni znaleźli w ich mieszkaniu prawie 3 tysiące porcji narkotyków. Podejrzanym grozi do 10 lat więzienia.

Policjanci z Komisariatu III w Rudzie Śląskiej zajmujący się przestępczością narkotykową, uzyskali informację, że para mieszkająca w Kochłowicach przechowuje w mieszkaniu narkotyki. Kryminalni rozpoczęli sprawdzenia i gdy byli już pewni, wkroczyli do mieszkania 32-latka i jego 21-letniej partnerki. W trakcie przeszukania znaleźli pudełko z narkotykami. Badanie przeprowadzone przy pomocy specjalistycznych testerów wykazało, że zabezpieczony proszek to amfetamina, z której można było przygotować blisko 3000 porcji dilerskich. Materiał dowodowy zgromadzony w tej sprawie pozwolił przedstawić parze zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających. Czynności w tej sprawie trwają i policjanci nie wykluczają dalszych zatrzymań. Za popełnione przestępstwo parze grozi kara do 10 lat więzienia.

 

fot. pixabay.com

źródło: slaska.policja.gov.pl

Autor: Anna Jurzyca


0%
Skip to content