play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Ruda Śląska

Ruda Śląska: Policjanci przejęli spore ilości narkotyków

today26 lutego 2020

Background

Kryminalni z rudzkiej komendy zatrzymali 43-latka i przejęli kolejne już w ciągu ostatnich kilku dni narkotyki. Tym razem wpadł diler, a policjanci przechwycili prawie pół kilograma amfetaminy i marihuany. Zatrzymanemu grozi do 10 lat więzienia.

To już kolejne narkotyki przechwycone w ciągu ostatnich czterech dni. Dzień wcześniej rudzcy policjanci przejęli amfetaminę, z której można było wydzielić ponad 3000 działek.

Tym razem kryminalni przechwycili prawie 3300 porcji amfetaminy i ponad 100 działek dilerskich marihuany. Do zabezpieczenia nielegalnego towaru doszło podczas zatrzymania 43-letniego rudzianina i przeszukania jego pomieszczeń piwnicznych. Mężczyzna bez obaw udostępnił policjantom do przeszukania mieszkanie i swoją piwnicę. Nie spodziewał się jednak, że stróże prawa wiedzą też o innym pomieszczeniu, do którego miał dostęp. Tam kryminalni znaleźli amfetaminę i marihuanę o wadze prawie pół kilograma. Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu. Mężczyźnie przedstawiono zarzut posiadania narkotyków. Śledczy jednak wciąż zbierają materiał dowodowy, dzięki któremu będzie można przedstawić 43-latkowi kolejne zarzuty. Prokurator objął podejrzanego policyjnym dozorem.

Autor: Marcin Hirnyk


0%
Skip to content