play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Ruda Śląska: Zaprosił kobietę do mieszkania, a następnie zgwałcił. Grozi mu kilkanaście lat więzienia Wojciech Czaputa

Ruda Śląska

Ruda Śląska: Zgotował dziewczynie sceny rodem z horroru

today15 października 2021

Background

Policja zatrzymała mieszkańca Bytomia, który zgotował swojej dziewczynie sceny rodem z horroru. Mężczyzna zamknął ją w samochodzie i groził, że obetnie jej nos oraz rękę.

Wczoraj wieczorem dyżurny policji w Rudzie Śląskiej otrzymał zgłoszenie od kobiety, która twierdziła, ze jej siostra jest przetrzymywana przez swojego chłopaka. Miał on ją zamknąć w samochodzie, z którego dochodziły krzyki i płacz.

Funkcjonariusz zdecydował się zadzwonić na numer potencjalnej ofiary. Ta powiedziała mu, że nie ma żadnego zagrożenia. W tle było słychać głos mężczyzny, który groził dziewczynie, że obetnie jej nos i rękę. Następnie mieszkaniec Bytomia wyrwał telefon i rozpoczął rozmowę z dyżurnym, w której powoływał się na pełnoletność dziewczyny i to, że może ona wracać do domu o dowolnej porze.

Sprawca zaczął przemieszczać się z dziewczyną samochodem. Na poszukiwania wyruszyły patrole policji z Bytomia i Rudy Śląskiej. Ponownie z mundurowymi skontaktowała się siostra, która potwierdziła, że auto wróciło pod dom. Po dotarciu służb na miejsce okazało się, że dziewczynie nic się nie stało.

W wyniku badania alkomatem stwierdzono, że 23-latek miał 1,7 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. W wyniku zdarzenia stracił on prawo jazdy. Dodatkowo grozi mu grzywna, zakaz prowadzenia pojazdów, a także kara pozbawienia wolności na 2 lata.

Autor: Wojciech Czaputa


0%
Skip to content