play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Zagłębie

Ruszyła kolejna edycja „Loteria PIT – rozlicz podatek w Sosnowcu”

today7 kwietnia 2021

Background

Ruszyła kolejna, piąta już edycja akcji  „Loteria PIT – rozlicz podatek w Sosnowcu”. Do wygrania rower elektryczny, hulajnogi elektryczne oraz vouchery do sklepu rowerowego.

Loteria to jeden ze sposobów miasta na przyciągnięcie nowych, ale i zatrzymanie obecnych mieszkańców miasta, pozytywnie przyczyniając się do trendów demograficznych oraz pokazując, że warto płacić podatki właśnie w Sosnowcu.

Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 30 czerwca 2021 r. W loterii można wziąć udział wypełniając formularz zgłoszeniowy w formie papierowej i wrzucić go do urny w budynku Urzędu Miejskiego przy al. Zwycięstwa 20 lub wysłać w formie elektronicznej za pośrednictwem strony internetowej loterii www.loteriapitwsosnowcu.pl. Należy pamiętać o wpisaniu w deklaracji podatkowej Sosnowca jako miejsca zamieszkania na dzień 31 grudnia 2020 r.

Każdy mieszkaniec Sosnowca, który na dzień 31 grudnia 2020 roku wskazał nasze miasto jako miejsce zamieszkania oraz rozliczył podatek dochodowy w sosnowieckim Urzędzie Skarbowym ma prawo wziąć udział w losowani nagród – mówi Anna Mastalerz z Wydziału Rozwoju i Przedsiębiorczości UM w Sosnowcu.

W czterech dotychczasowych edycjach wzięło udział prawie 17 tysięcy osób wśród nich po raz pierwszy w Sosnowcu rozliczyło się 1500 osób. Szczęście w ostatnim losowaniu uśmiechnęło się do Pani Uli, która z rąk prezydenta miasta Arkadiusza Chęcińskiego odebrała kluczyki do Toyoty Aygo.

 – Mamy mały jubileusz, bo rozpoczęła się 5. edycja naszej loterii. Dziękuję wszystkim, którzy brali udział w dotychczasowych i serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w kolejnej. Pamiętajmy, że płacenie podatków na terenie miasta daje pewność, że część środków wróci do nas w postaci inwestycji w najbliższe otoczenie mieszkańca – podkreśla Arkadiusz Chęciński, prezydent Sosnowca.

Na mieszkańców Sosnowca czeka w sumie 26 nagród rzeczowych.

  • Nagroda Główna – rower elektryczny Cube Touring Hybrid ONE
  • Nagrody I stopnia – 20 hulajnóg elektrycznych Mi Electric Scooter Pro 2
  • Nagrody II stopnia – 5 voucherów do sklepu rowerowego Bike Atelier

Losowanie nagród odbędzie się 13 lipca 2021 r., a wręczenie odbędzie się podczas oficjalnej uroczystości 9 sierpnia 2012 r.

źródło: UM Sosnowiec 

Autor: Marta Mosiołek


0%
Skip to content