play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Siemianowice Śląskie

Siemianowice Śląskie: Ruszyły zapisy na Christmas Run

today19 listopada 2021

Background

Ten bieg ma być inny niż wszystkie! Każda pętla oznaczać będzie konsumpcję innej świątecznej potrawy. Bitwa o Śląsk, czyli Christmas Run wystartuje 18 grudnia na terenie siemianowickiego Pszczelnika. Trwają zapisy.

Zawodnicy do dyspozycji będą mieli biegi na kilku dystansach. Przewidziano bieg dla dzieci – czyli 600 metrów i 1  świąteczna potrawa na trasie,  pierwszy kroczek biegowy –  1500 metrów i również 1 potrawa świąteczna oraz bieg główny i Nordic Walking na dystansie 5 kilometrów z konsumpcją 3 potraw.

-Jednym z dań będą uszka świąteczne, może też kompot z suszu – nie zdradzamy wszystkiego. Wiemy jedno, że każde kółko to inna świąteczna potrwa. Na zakończenie zapraszamy na Christmas challenge – mówi nam Paweł Długosz, organizator nietypowego biegu.

Christmas challenge  to wyścig sań na dystansie 800 metrów. Sanie muszą być stworzone własnoręcznie przez   drużyny trzyosobowe. Start imprezy zaplanowano 18 grudnia o godzinie 13.00, a trasa biegu poprowadzona będzie alejkami Parku Pszczelnik z startem i metą przy stadionie. Zapisy ruszyły!

https://elektronicznezapisy.pl/event/6546.html

A Radio Piekary patronuje wydarzeniu!

Autor: Gabriela Kokott-Drzyzga


0%
Skip to content