play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Rybnik

Rybnik: Pobił 15-latka w autobusie. Rozpoznajesz tego mężczyznę? ZDJĘCIA

today6 marca 2020

Background

Pobił 15-latka w autobusie miejskim, kiedy ten jechał do szkoły. Jego wizerunek został zarejestrowany przez kamery monitoringu. Osoby które rozpoznają tego mężczyznę proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji w Boguszowicach – tel. 47 8557 510 lub z najbliższą jednostką Policji.

Do zdarzenia doszło 2 marca 2020 roku, około godziny 9.00 w autobusie linii 52 relacji Żory – Rybnik. Zgodnie z ustaleniami policji, podczas przejazdu przez dzielnicę Gotartowice mężczyzna podszedł do 15-latka i bez powodu kilkakrotnie uderzył go w twarz, po czym wysiadł na przystanku. W wyniku zdarzenia poszkodowany doznał urazu twarzy. Za zgodą rybnickiej prokuratury publikujemy zdjęcia z monitoringu, na których kamery zarejestrowały podejrzewanego o dokonanie przestępstwa uszkodzenia ciała. Śledczy z Komisariatu Policji w Boguszowicach dążą do ustalenia tożsamości tego mężczyzny.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę na załączonych zdjęciach oraz osoby posiadające informacje mogące pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu prosimy o kontakt z dyżurnym z Komisariatu Policji w Boguszowicach pod numerem telefonu 47 8557 510 , osobiście lub mailowo: boguszowice@rybnik.ka.policja.gov.pl.

Autor: Redakcja Radia Piekary


0%
Skip to content