play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Rybnik

Rybnik: Zaginęła matka z małym dzieckiem RYSOPIS i ZDJĘCIA

today7 maja 2020

Background

Zaginęła matka z małym dzieckiem – informuje rybnicka policja. Kobieta wyszła ze swoim 1,5 rocznym synem z miejsca zamieszkania w Rybniku nie informując nikogo, gdzie się udaje. Każdy, kto ma informacje na temat aktualnego miejsca pobytu zaginionych, proszony jest o kontakt z najbliższą jednostką policji.

Zgodnie z dotychczasowymi ustaleniami policji Sara Kozłowska w dniu 5 maja 2020 r. około 12:00 wyszła z miejsca zamieszkania w Rybniku przy ul. Władysława Stanisława Reymonta. Nie powiedziała nikomu, gdzie się udaje. Kobieta zabrała ze sobą 1,5-rocznego syna Milana Wrambę. Do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu ze swoimi bliskimi.

MILAN WRAMBA

  • RYSOPIS: wzrost 86 cm, szczupła budowa ciała, oczy niebieskie, niepełne uzębienie – widoczne zęby 1, 2, 3.
  • WIEK: 1,5 roku.
  • UBIÓR: buty białe na rzepy, czerwona kurtka, niebieska czapka. Dziecko jest przewożone w spacerowym wózku dziecięcym koloru biało-czarnego (biało-czarne paski na zadaszeniu, poduszka biała w czarne zygzaki, beżowy wełniany kocyk).

SARA KOZŁOWSKA

  • RYSOPIS: wzrost 160-165 cm, szczupłej budowy ciała, włosy do ramion koloru blond, oczy koloru piwnego.
  • WIEK: 28 lat.
  • UBIÓR: spodnie jeansowe koloru niebieskiego, bluza koloru jasnoszarego, zielona kurtka, buty botki czarne z cekinami.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionych, proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rybniku pod numerem telefonu 32 42 95 255, Wydziałem Kryminalnym KMP w Rybniku mailowo: kryminalny@rybnik.ka.policja.gov.pl lub telefonicznie: 32 42 95 388. Można także skontaktować się z najbliższą jednostką policji lub wybrać numer alarmowy 112.

Autor: Katarzyna Taras


0%
Skip to content