play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Śląsk

Rząd apeluje o przestrzeganie domowej izolacji, a Park w Świerklańcu tętni życiem

today19 marca 2020

Background

Rząd apeluje o przestrzeganie domowej izolacji, a Park w Świerklańcu tętni życiem. W miastach zamykane są place zabaw, centra handlowe, kina i inne instytucje kultury. Wszystko w związku ze stanem zagrożenia epidemicznego w Polsce.

Zamknięte place zabaw, siłownie zewnętrzne, nieczynne miejsca spotkań mieszkańców. Tymczasem Park w Świerklańcu – jedno z ulubionych miejsc rekreacji mieszkańców naszego regionu tętni życiem. Mimo apeli o pozostawanie w domu, świerklaniecka oaza zieleni jest pełna spacerowiczów. Marek Cyl – wójt gminy Świerklaniec apeluje do mieszkańców o przestrzeganie domowej izolacji:

 

  • cover play_arrow

    Rząd apeluje o przestrzeganie domowej izolacji, a Park w Świerklańcu tętni życiem Redakcja Radia Piekary

 

Wójt dodaje, że nieczynne są miejsca spotkań seniorów i członków ochotniczych straży pożarnych. Przypomnijmy, w Polsce obowiązuje stan zagrożenia epidemicznego, zgodnie z którym postanowiono zamknąć polskie szkoły, instytucje kultury i centra handlowe. Jednocześnie wprowadzono również kontrole na granicach i obowiązek odbycia 14-dniowej kwarantanny przez wszystkich Polaków wracających do kraju.

Autor: Redakcja Radia Piekary


0%
Skip to content