play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Polska

Rzucił się na matkę z nożem. Sam zgłosił się na policję

today8 sierpnia 2022

Background

Rzucił się na matkę z nożem, kiedy spała, a potem sam przyszedł na komendę policji, trzymając w ręku nóż.

Młody mężczyzna zaatakował swoją matkę. Rzucił się na nią z nożem, a sąsiedzi, słysząc niepokojące dźwięki, zawiadomili policję. Na miejscu nie zastali napastnika.

Rzucił się na matkę z nożem. Służby zaalarmowane przez sąsiadów

W nocy ze środy na czwartek około godziny 2:00 policjanci z Jastrzębia-Zdroju odebrali zgłoszenie dotyczące ugodzenia nożem. Przerażeni sąsiedzi, słysząc wołanie o pomoc, zadzwonili na numer alarmowy. Na miejsce przybyli policjanci, którzy zastali w mieszkaniu leżącą na kanapie, ranną kobietę. Widząc sytuację, udzielili jej pierwszej pomocy do czasu przyjazdu ratowników medycznych. Pokrzywdzona z poważnymi obrażeniami ciała trafiła do szpitala.

Kobieta została zaatakowana podczas snu

Wstępne ustalenia policjantów wskazują na to, że napastnik podszedł do śpiącej matki i zaatakował ją, wielokrotnie raniąc nożem, po czym uciekł z mieszkania. Kilka minut później przyszedł do budynku jastrzębskiej policji. Trzymał w ręce nóż i powiedział, że zabił matkę. Dyżurny jednostki, razem z zastępcą, wytrącili mu z ręki niebezpieczne narzędzie, obezwładnili i założyli kajdanki. Dwudziestojednolatek był agresywny i próbował uciekać. W piątek Sąd Rejonowy w Jastrzębiu-Zdroju zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Grozi mu kara do 8 lat więzienia.

Źródło i zdjęcie: KMP Jastrzębie-Zdrój

Autor: Andrzej Zazgórnik


0%
Skip to content