play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
 • cover play_arrow

  Radio Piekary Radio Piekary

Radzionków

Wiemy jak spędzić ostatni dzień wakacji. Ogród Botaniczny w Radzionkowie zaprasza

today25 sierpnia 2020

Background

Sadzenie cebulek, rzeźby w drewnie, lalki motanki- wiemy jak spędzić ostatni poniedziałek wakacji. W tym celu warto zajrzeć do Radzionkowa, gdzie odbędzie się coroczny piknik wieńczący letnią kanikułę. W poniedziałek 31 sierpnia od godz. 16.00 w Ogrodzie Botanicznym odbędzie się szereg atrakcji z myślą o najmłodszych.  Będzie okazja, żeby wykonać własnoręcznie ikebanę, pomalować figurki z gipsu, czy wyrzeźbić drewniane zwierzątka lub zrobić lalkę motankę.  Na koniec zagra szkolna orkiestra dęta Allegretto. Wstęp wolny.

Wiemy jak spędzić ostatni dzień wakacji. Ogród Botaniczny w Radzionkowie zaprasza.  Piknik na zakończenie wakacji jest to impreza plenerowa na terenie Ogrodu Botanicznego – wejście główne od ul. Zejera. Należy zabrać z sobą koc i koszyk z przekąskami (w tym roku nie przewidziano żadnego stoiska gastronomicznego).
Piknik to okazja do odpoczynku, relaksu na łonie natury oraz „naładowania akumulatorów” przed nadchodzącym rokiem szkolnym i jesiennymi zawirowaniami. A dla tych, którym leżenie na kocu, gapienie się w chmury i zwykłe leniuchowanie nie wystarczą – przygotowano kreatywne warsztaty oraz występ orkiestry szkolnej.
Od godziny 16.00:
 • NATURALNIE Z DREWNA -warsztaty pracy w drewnie
  IKEBANA -warsztaty florystyczne
  Z MYŚLĄ O WIOŚNIE -warsztaty ogrodnicze
  LALKI MOTANKI- warsztaty rękodzielnicze
  KĄCIK PRZYRODNIKA -czyli opowieści prosto z lasu i nie tylko
  MALOWANIE GIPSOWYCH FIGUREK
 • godz. 18.00

  występ szkolnej orkiestry dętej Allegretto

Autor: Anna Jurzyca


0%
Skip to content