play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Siemianowice Śląskie

Ścinka na sprzedaż. Urząd ogłosił przetarg

today18 sierpnia 2022

Background

Ścinka na sprzedaż. To nietypowy przetarg siemianowickiego magistratu, ale w obecnych czasach może cieszyć się sporym zainteresowaniem.

Zamiast chrustu – kup ścinki od miasta. Z taką propozycją wyszedł siemianowicki magistrat, który ogłosił przetarg na drewno pochodzące z wycinki drzew na terenie gminy.

Ścinka z Siemianowic Śląskich na sprzedaż

W czasach coraz większych problemów z dostępem do opału każdy sposób na jego zdobycie jawi się jako interesujący i godny rozważenia. Chętni mogą starać się o ścinkę z siemianowickiego urzędu miasta.

-To pomysł Wydziału Gospodarki Komunalnej na to, by z jednej strony uwolnić przestrzeń na swoich placach składowych, a z drugiej strony wspomóc tych, którzy potrzebują drewna opałowego. Jeszcze rok temu taka propozycja umknęłaby uwadze większości osób śledzących Biuletyn Informacji Publicznej – przyznaje Piotr Kochanek z Urzędu Miasta w Siemianowicach Śląskich

Dodaje, że na zainteresowanych czekają 3 stosy drewna opałowego. Szczegóły przetargu znajdują się Biuletynie Informacji Publicznej, a na oferty urzędnicy czekają do poniedziałku (22 sierpnia) .Ich otwarcie zaplanowano w przyszłą środę.

Autor: Andrzej Zazgórnik


0%
Skip to content