play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Wiadomości

Sensacyjne doniesienia z Chorzowa. Waldemar Fornalik żegna się z Ruchem

today20 kwietnia 2017

Background

Waldemar Fornalik odchodzi z Ruchu Chorzów. Trener poinformował dzisiaj, że mecz z Lechem Poznań będzie ostatnim, w którym poprowadzi zespół. Decyzja szkoleniowca jest bardzo zaskakująca i w ostatnim czasie nic nie wskazywało na to, że Fornalik pożegna się Niebieskimi.

Waldemar Fornalik o swojej decyzji poinformował w specjalnym oświadczeniu, które przed godziną 20:00 pojawiło się dzisiaj na portalu Niebiescy.pl. Poniżej treść oświadczenia:

Po 2,5 roku mojej pracy w Chorzowie nadszedł czas na podjęcie trudnej decyzji – sobotni mecz z Lechem Poznań będzie ostatnim, który poprowadzę w tym sezonie w roli trenera Ruchu Chorzów. Jak ciężka to była decyzja, zrozumieją tylko ci, którzy wiedzą jak blisko jestem związany z Ruchem i tworzącymi go ludźmi. Razem przeżywaliśmy lepsze i gorsze chwile. Niestety, wydarzenia ostatnich miesięcy – w tym szczególnie ostatnich dni – sprawiły, że nie czułem się już wyłącznie odpowiedzialny za osiągane wyniki. Jest to sytuacja, której nie mogłem zaakceptować. Razem z zawodnikami wykonaliśmy ciężką pracę, która dała nam na boisku 34 punkty. Rozstaję się z drużyną, którą stać na utrzymanie i z którą tworzyliśmy dobrze współpracujący kolektyw. Chciałbym podziękować wszystkim, którzy uczestniczyli w tym, co wydarzyło się w Ruchu w ostatnich latach – w szczególności drużynie, wspaniałym kibicom i wszystkim współpracownikom. Z Niebieskimi pozdrowieniami – Waldemar Fornalik – napisał w swoim oświadczeniu trener.

Już pojawiły się spekulacje na temat tego, że Waldemar Fornalik zostanie wkrótce trenerem Bruk-Bet Termaliki Nieciecza. Z kolei byłego selekcjonera naszej kadry na ławce trenerskiej w Ruchu ma zastąpić Krzysztof Warzycha.

Ruch Chorzów w tej chwili jest na przedostatnim miejscu w tabeli.

Foto: www.ruchchorzow.com.pl

Autor: Marcin Hirnyk


0%
Skip to content